איתי דרחי (דרכי)

שם: איתי דרחי (דרכי)
שנת לידה: 1987
מגורים אחרונים: באר שבע
מהות העבירה: מעשים מגונים בקטינות, בין היתר בגילאי 6-10, והחזקת חומרי פדופיליה
גזר דין: 52 חודשי מאסר
תאריך גזר הדין: ספטמבר 2018 (העונש נספר מינואר 2016)

איתי דרחי (קרדיט: משטרת ישראל)

סיפור אישי

איתי דרחי, מאבטח לשעבר בלשכת שר הביטחון, הוא פדופיל. על פי המתואר בכתב האישום, בין השנים 2013-2015 ועד למעצרו בתחילת ינואר 2016, נהג דרחי לנסוע ברכבו הפרטי ליד בתי ספר יסודיים בראשון לציון, בבאר שבע וליד מקומות ציבוריים, "לצוד" קטינות בנות 6-10 ולפתוח עימן בשיחה כאשר הוא טוען בפניהן שהוא מורה חדש שמחפש את בית הספר. לאחר מכן היה משכנע את הבנות לאפשר לו לגעת באיבריהן המוצנעים ומבצע בהן מעשים מגונים. תוך כדי נהג דרחי לגעת באיבר מינו ולאונן, ובמקרים רבים הגיע גם לסיפוק מיני. בחלק מהמקרים נגע דרחי באיברי המין של הקטינות ובחלק מהמקרים ביקש כי הקטינות תיגענה באיבר מינו ואף גרם להן לעשות כן.

על פי כתב האישום, דרחי לא הסתפק בביצוע המעשים אלא גם תיעד את המפגשים במצלמות הטלפון הנייד – ללא ידיעתן או הסכמתן של הילדות. עוד נטען כי במועדים רבים, החל משנת 2013, התחבר דרחי לרשת ה"דארקנט" מדירתו בבאר שבע ובדירות שונות בראשון לציון, חיפש באינטרנט פרסומי פדופיליה הכוללים תמונות ובהן דמויות של קטינים, הוריד מאות סרטים ואלפי תמונות של ילדות צעירות בעירום מלא ושל קיום יחסי מין מלאים עם ילדות. בין מאות הסרטים אותם הוריד ניתן לראות ילדות צעירות בגילאים שונים, חלקן צעירות מאוד בגיל 4 לערך, בתכנים קשים לצפייה. את הסרטונים הרבים – כ-600 קבצי וידאו ו-18 אלף תמונות – הוא שמר במחשבו האישי ונהג לצפות בהם פעמים רבות ולאונן תוך כדי צפייה. לדרחי כבר היה קיים במשטרה תיק מ-2008 על מעשים מגונים.

בבקשה המעצר נכתב כי "המשיב נסע ברכבו ותר, כצייד המשחר לטרף, אחר ילדות תמימות, ביצע מעשים מיניים בעת שיחת וידאו במחשב, בפני קטינות רבות, בארץ ובחו"ל, ברשת האינטרנט, וכן החזיק ברשותו כמות גדולה ביותר של סרטים פדופיליים, חלקם קשים מאוד לצפייה, ובעשרות אלפי תמונות של קטינות  – בתנוחות מיניות, עם גברים מבוגרים שפוגעים בהן ועוד. התנהגותו זו של המשיב, לאורך שנים, מעידה על מסוכנותו לציבור בכלל, לנשים, לקטינות, לילדות צעירות ממש, ברשת האינטרנט ובכלל".

כתבות על העבריין

תושב ראשון לציון חשוד בעשרות מקרים של מעשים מגונים בקטינות

איש הייטק חשוד בעבירות מין בעשרות קטינים

חשד: מאבטח לשעבר במשרד הביטחון ביצע מעשים מגונים בקטינים

נעצר חשוד בביצוע מעשים מגונים בילדים, בראשון לציון ובבאר שבע

נתפס חשוד בפדופיליה שפעל בבתי ספר

מאבטח לשעבר במשרד הביטחון חשוד בפדופיליה

חשד: עשרות ילדים נפלו קורבן בידי פדופיל בראשל"צ ובבאר שבע

עובד הייטק מראשון לציון מואשם בביצוע מעשים מגונים בילדות

אישום: התחזה למורה ופגע מינית בעשרות ילדות

אישום: איש הייטק "צד" אחר קטינות

אישום: עובד הייטק "צד" ילדות ליד בתי הספר

אישום: מאבטח לשעבר בלשכת שר הביטחון "צד קטינות למעשים מגונים"

עובד הייטק מבאר שבע מואשם בעשרות מעשים מגונים בקטינות

איתי דרחי נגד מדינת ישראל

בש"פ 2752/16 פלוני נ. מדינת ישראל

בש"פ 2999/17 מדינת ישראל נ. איתי דרחי

ע"פ 4553/18 – מדינת ישראל נ' פלוני