שרלי ביטון

שם: שרלי ביטון
שנת לידה: 1971
מגורים אחרונים: קרית חיים
מהות העבירה: עבירות מין וסחיטה באיומים של קטינות בנות 9-14
גזר דין: 8 שנות מאסר
תאריך גזר הדין: יוני 2019

קרדיט: mynet קריות

סיפור אישי

שרלי ביטון נידון לשמונה שנות מאסר בפועל בגין 18 אישומים של ביצוע עבירות מין כנגד קטינות ברשת וסחיטה באיומים. מגזר הדין עולה כי ביטון נהג ליצור קשר עם קטינות בצ'אטים וברשתות החברתיות תוך שהוא מתחזה לנער מתבגר. לאחר שיצר איתן קשר, הוא ניהל עם הנערות שיחות בעלות אופי מיני שכללו דרישה מצידו שהן יבצעו בעצמן מעשים מגונים ויתעדו את המעשים. עוד עולה כי בחלק מהמקרים ביטון סחט את הקטינות ואף דרש מהן להיפגש עמו תוך ניצול תמימותן וגילן הצעיר. תחילת החקירה הייתה בחודש אוגוסט 2017 בעקבות שתי תלונות נפרדות שהגישו אימהות לילדות שנפגעו מתכנים ושיחות שערך עמן לכאורה החשוד. לאחר מעצרו, ותפיסת המחשב והטלפון אשר לא היה רשום על שמו, אותרו עשרות מקרים.

בכתב האישום מתגלים רק 17 הקורבנות של ביטון. באחד המקרים ביטון ביקש מקטינה בת 14 לשלוח לו תמונות שלה בעירום, על מנת שיהיה לו על מה לאונן, שלח לה תמונות של איבר מין גברי, ביקש ממנה שתכניס טוש לאיבר מינה וישבנה, שתחדיר אצבעות לאיבר מינה, שתצלם עבורו סרטון בו היא רוקדת בעירום ושתגלח את איבר מינה. גם כאשר הקטינה כתבה לביטון כי מעשים אלה גורמים לה לכאב והיא אינה יכולה להמשיך, הוא התעלם מתחינותיה והורה לה להמשיך במעשים, תוך שהוא פונה אליה בצורה מבזה ומכנה אותה "שפחת מין" ו"בובת הזיונים שלי". ביטון אף ניסה לגרום לקטינה לצלם עבורו את אחותה (שהייתה אז בת 4 – ויובהר כי הקטינה סירבה לעשות כן) ואף הורה לקטינה לבצע מעשים בעלי אופי מיני בזמן ששהתה בבית הספר. המעשים נמשכו פרק זמן של כ-4 חודשים.

במקרה אחר הוא שלח לקטינה כבת 12 תמונות של איבר מין גברי והפציר בה שתשלח לו תמונות שלה בעירום. ביטון אף הציע לקטינה במספר הזדמנויות להיפגש עמו. במהלך ההתכתבויות הוא איים עליה שאם לא תמלא את מבוקשו, הוא ישלח לה תמונות נוספות של איבר מינו ויעביר את מספר הטלפון שלה לאנשים אחרים. ביטון אף הציע לקטינה לקיים יחסי מין עם 3 גברים, תוך שהוא מנסה ללמד אותה כיצד ניתן לקיים יחסי מין וגינליים ואנאליים בו זמנית. בהמשך, הוא שב וניסה לשדל את הקטינה להיפגש עמו תמורת 200 שקל. בנוסף, ביטון אף גרם לקטינה להקליט את חברותיה ששהו עמה במהלך טיול תוך שהוא מאיים עליה בביצוע מעשים מיניים. הוא ביקש מהקטינה שתצלם את חברותיה בעירום, למרות שהקטינה השיבה לו שמדובר בקטינות מהמגזר החרדי ואף גרם לה לשלוח לו תמונות כשהיא בעירום, או כשהיא לובשת חזייה ותחתונים ואף ביקש ממנה להצטלם בזמן שחבר שלה נוגע בה.

במקרה אחר הוא תכתב עם קטינה שסבר שהיא בת 13 וביקש ממנה להיפגש עמו ושתצטלם בפיג'מה או בבגדים צמודים. בהמשך, ביקש מהקטינה להקליט את עצמה כשהיא אומרת "תגמור לי בפה" וכתב לה מספר רב של אמירות בעלות אופי מיני בוטה. חרף העובדה שהקטינה אמרה לו שמעשים אלה אינם מותאמים לגילה, ביטון הפציר בה שתיפגש עמו לצורך קיום יחסי מין וכשביקשה ממנו להפסיק, קילל אותה ואמר שבכוונתו להתכתב עם חברתה. במקרה אחר הוא התכתב עם קטינה כבת 13 וביקש ממנה שתשלח לו תמונה של החזה שלה,  ושלח לה אמירות בעלות אופי מיני, כגון: "להשפריץ לך על החזה". לאחר שביטון הפציר בקטינה שתשלח לו תמונות שלה בעירום, הקטינה שלחה לו תמונה שלה כשהיא לובשת חזייה וכותנת לילה. לאחר מכן הוא ביקש מהקטינה שתצלם את החזה שלה חשוף ותשלח לו את התמונה. בהמשך, ביטון ביקש מהקטינה לשוחח עמו בטלפון ובמהלך ההתכתבויות שלח לה תמונות של איבר מין גברי חשוף. במקרה אחר ביטון הפציר בקטינה בת 10 שתעביר לו את מספר הטלפון הנייד שלה. במהלך ההתכתבויות הוא ביקש מהקטינה שתצלם את עצמה עם חולצת בטן או במקלחת, שתשלח לו הקלטות קוליות שלה ושוחח עמה על תכנים מיניים בצורה מבזה ומשפילה.

במקרה אחר ביטון הפציר בקטינה בת 12 שתשלח לו תמונה של החזה שלה, בהמשך שלח לקטינה תמונה של איבר מינו חשוף. לאחר שהקטינה אמרה שהיא מרדימה את אחותה בת השש, הוא ביקש ממנה שתצלם את אחותה, והקטינה נעתרה לבקשתו. בהמשך שאל את הקטינה מה לובשת אחותה בת השש, וביקש ממנה שתצלם את החזה של אחותה כי זה מגרה אותו. במהלך ההתכתבויות שלח ביטון לקטינה תמונות של איבר מינו החשוף. במקרה אחר ביטון הפנה אמירות בעלות תוכן מיני לקטינה כבת 13 ופנה לאחותה של הקטינה בת ה-6 וביקש להכירה. לאחר שאמה של הקטינות הבחינה בהתכתבויות, היא התחזתה לקטינה כבת 11. ביטון התכתב עם אמן של הקטינות בסברו שהיא קטינה בת 11 וביקש ממנה לסגור את דלת החדר על מנת "שיזרמו". ביטון ביקש מאמן של הקטינות להצטלם במקלחת כשהיא בעירום, ביקש לברר היכן היא גרה, על מנת להיפגש עמה ושלח לה תמונות של איבר מין גברי חשוף.

במקרה אחר ביטון הפנה לקטינה כבת 12 אמירות מיניות, ובמהלך ההתכתבויות ביקש מהקטינה שתראה לו את החזה שלה ושאל אותה האם לשלוח לה תמונה של איבר מין גברי. הוא הסביר לה מה הם יחסי מין אנאליים ושהיא צריכה להשתמש במשחה במהלך קיום יחסי המין. בהמשך, ביטון שלח לה תמונה של איבר מין גברי חשוף. במקרה אחר ביטון התכתב עם קטינה שסבר שהיא בת 13. הוא הציע לה להיפגש עמו בשעת לילה. בהמשך, ביטון ביקש לברר עם הקטינה מה גודל החזה שלה ואם היא יכולה לשלוח לו "תמונות סקסיות". הוא שלח לקטינה תמונה של איבר מינו חשוף ופנה אליה במספר הזדמנויות וביקש לברר מה גודל ישבנה, אם היא ראתה "שפיך", כתב שהוא "יזיין אותה בתחת" וביקש ממנה שתצלם עבורו את איבר מינה.

במקרה אחר ביטון פנה לקטינה כבת 11 וכתב לה שבא לו "לזיין" אותה. חרף התנגדות הקטינה לאמירות אלה, הוא שאל אם יש לה תמונה במכנס צמוד ושלח לה תמונה של איבר מין גברי חשוף. במקרה אחר ביטון התכתב עם קטינה כבת 14 ושאל אותה מה גודל החזה שלה. לאחר שהקטינה כתבה לו שהוא מטריד אותה והיא אינה מעוניינת לשוחח עמו, הוא שלח לה תמונה של איבר מין גברי חשוף. במקרה אחר ביטון התכתב עם קטינה כבת 10 וביקש ממנה שתצלם את גופה. הוא הורה לה לצלם את עצמה בפיג'מה כשהיא שוכבת במיטה והקטינה נעתרה לבקשתו. בהמשך הורה לקטינה לשלוח לו תמונות של ישבנה וכשהיא לובשת מכנס צמוד. הקטינה נעתרה לכך ושלחה לו את התמונות. בהמשך כתב לקטינה שהיא גרמה לאיבר מינו לעמוד, שיש לה "תחת שווה" וביקש ממנה להצטלם בעירום ולשלוח לו את התמונות. הקטינה צילמה את עצמה כשהיא חושפת חלק מישבנה ושלחה לנאשם את התמונה.

במקרה אחר ביטון התכתב עם קטינה בת 11 ושאל אותה אם היא "זורמת". בהמשך, הורה לקטינה שתצלם את גופה ותשלח לו את התמונות. בהמשך שאל אותה אם היא "חרמנית" וביקש ממנה שתראה לו את החזה שלה. במקרה אחר ביטון הפנה אמירות מיניות לקטינה בת 13, כגון שיש לה "תחת יפה" ו-"שבא לו עליה עכשיו". לאחר שהקטינה הבהירה שהיא לא מבינה מה הוא רוצה ממנה הנאשם ענה: "שנתחמם קצת" ושהוא מעוניין "לגמור" על התמונה שלה. בהמשך הציע לקטינה לשוחח עמו בפלאפון. במקרה אחר ביטון הורה לקטינה כבת 12 לשלוח לו תמונות שלה תוך שהוא מאיים עליה שאם לא תעשה כן, הוא "יודע איפה היא גרה" ואז הוא יבוא אליה ויאנוס אותה. בחששה ממנו, הקטינה שלחה לו תמונה של פניה. ביטון שב והפציר בקטינה שתצלם את החזה שלה ושתשלח לו את התמונה. לנוכח איומים אלו, הקטינה נעתרה לבקשתו ושלחה לו תמונות כשהיא לובשת חזייה וחושפת את שדיה. ביטון גרם לקטינה לצלם את עצמה כשהיא בגופיה ומוציאה לשון. בהמשך הורה לה לצלם את גופה בעירום.

במקרה אחר ביטון ביקש מקטינה בת 11 שתשלח לו תמונות שלה בבגד ים. על אף סירובה, הפציר בקטינה שתשלח לו תמונות של החזה שלה ושל איבר מינה. במהלך ההתכתבויות, שלח לקטינה תמונה של איבר מין גברי חשוף. במקרה אחר ביטון פנה לקטינה כבת 11, שאל אותה מתי היא רוצה להיפגש עמו ואמר שהוא רוצה לקיים עמה יחסי מין. במהלך ההתכתבויות, ביטון שלח לקטינה תמונות של איבר מין גברי חשוף והורה לה שתצלם את איבריה האינטימיים. לנוכח הפצרותיו, הקטינה צילמה את עצמה בעירום ושלחה לנאשם למעלה מ-20 תמונות בהן רואים את איבריה האינטימיים. בהמשך הוא גרם לה לצלם את עצמה בעירום כשהיא מפסקת את רגליה, חושפת את איבר מינה, מראה את ישבנה בעירום וחושפת את גופה בעירום מלא. ביטון החזיק במחשבו, בתקליטורים ובמכשירי הטלפון הנייד שברשותו, כמות רבה של סרטונים פורנוגרפיים בהם נראים ילדים קטינים, לרבות בגיל הרך, מקיימים מגעים מיניים, כולל יחסי מין מלאים.

כתבות על העבריין

חשוד בביצוע עבירות מין ב-34 קטינות דרך הרשת

כתב אישום נגד תושב הקריות בגין שורת עבירות מין בילדות

כתב אישום נגד בן 44 מחיפה: הטריד מינית ילדות ונערות

אישום: תושב קרית חיים ביצע עבירות מין ב-22 קטינות

"תצלמי את אחותך בת השש בלי חולצה": בן 45 נאשם בעבירות מין בילדות

אישום: התחזה לנער באינסטגרם – והטריד 22 ילדות ונערות

סוטה מין מקרית חיים אילץ ילדות להצטלם בעירום

מדינת ישראל נגד שרלי ביטון – גזר דין

שמונה שנים בכלא לאדם שביצע עבירות מין קשות בילדות

התחזה לנער, ביצע עבירות מין בקטינות ברשת – וירצה 8 שנות מאסר