סטנלי שניידר

שם: סטנלי שניידר
שנת לידה: 1945
מגורים אחרונים: ירושלים
מהות העבירה: אינוס במרמה ומעשים מגונים
גזר דין: 4.5 שנות מאסר
תאריך גזר הדין: אפריל 2010

סטנלי שניידר (קרדיט: פלאש 90)

סטנלי שניידר (קרדיט: פלאש 90)

 

סיפור אישי
סטנלי שניידר, עובד סוציאלי בהשכלתו ושימש כמרצה בדרגת פרופסור בבית ספר לעבודה סוציאלית ב"ישיבה יוניברסיטי" בניו יורק, הוא פדופיל. שניידר עסק במשך כעשרים שנה בטיפול פרטני וזוגי בתחום שיקום נפגעי הנפש במגוון תפקידים. שניידר מחזיק ברשימה מרשימה של תפקידים ותארים. הוא שימש כיו"ר מכון סאמיט לשירותי שיקום לנפגעי נפש; ראש התוכנית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית במכון מגיד שליד האוניברסיטה העברית בירושלים; ראש החוג לייעוץ ואחראי על השירות הפסיכולוגי במכללה לבנות בבית וגן בירושלים; היועץ המקצועי של מכון בינת הלב, המכשיר יועצי נישואין למגזר הדתי לאומי, ומפעיל מוקד טלפוני למתקשים בתחום הזוגיות ובתחומים אחרים. במספר רב של מקרים, כך נטען, אף הפנו מוקדני מכון בינת הלב את הפונים לייעוץ או טיפול פסיכולוגי אצל שניידר, והציגו אותו בפניהם כפסיכולוג. שניידר הציג עצמו כפסיכולוג וגניקולוג והשתמש בתואנות הללו לצורך תקיפת מטופלותיו. שניידר טיפל בצעירה בת 17 בשנים 2007-2006, לאחר שהופנתה אליו לקבלת טיפול נפשי בעקבות משבר משפחתי. שניידר, כך על פי האישום, הציג עצמו בפניה כ"גינקולוג", בדק אותה ואמר לה כי היא סובלת מ"טראומה מגברים", וכי היא מזכירה לו את דמותה של לוליטה, שכן היא אמנם "ילדה", אבל "משדרת שהיא אשה". במסגרת הטיפול, טוענת התביעה, מישש שניידר את גופה של הנערה וביצע בה מעשים מגונים תוך רמייה.

עורך דינו של שניידר אמר כי "לא גרמו טראומה בזמן אמת, אלא זו באה רק כאשר התברר במאוחר כי מדובר במרמה". לדברי השופטים, השיקול העיקרי שהוביל לעריכת הסדר טיעון עם שניידר היה הקושי בשיתוף הפעולה עם המתלוננות וחוסר נכונותן להתייצב בבית המשפט.

 

כתבות על העבריין
אנליזה מסוכנת

אישום: התחזה לרופא ואנס מטופלות

מאסר למטפל שניצל מינית את לקוחותיו

4.5 שנות מאסר לפרופ' סטנלי שניידר שהתחזה לפסיכולוג ואנס מטופלות

 4.5שנות מאסר למתחזה לפסיכולוג שתקף מינית

 

תגובה אחת על סטנלי שניידר

  1. Ricki Ohana הגיב:

    שופטים שקרנים. אני הייתי אחת הקרבנות ולא הפסדתי אף דיון. כולם רצו לסיים את הסיפור ולכן הייתה הסדר טעון. אני הסכמתי רק בכדי שאוכל לתבוע את החולה נפש תביעה אזרחית. שלא לדבר ששאר הקרבנות באו ממגזר הדתי והבושה הייתה קשה להן. כיום הוא חופשי אבל אני אכלתי אותה. הוא חיי את חייו כיום כאיש חופשי ואני כלאוה בחרא שהוא פימפם לי משך עשרות שנים.
    מר יאיר גולן וגברת רבקה אלקובי היו צמד חמד שבעבור כסף ולהט לסגור תיק חברו יחד. על האחרות הם הצליחו לעבוד, עלי לא. לכן ניתן להבין למה ראו בי מטרד לכל אורך המשפט.
    מערכת משפט רקובה מהיסוד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s